Terka & LukášPříběh svatební fotografie

Láska v Polích

S Terkou a Lukášem jsme se poznali měsíc před svatbou na předsvatební schůzce, kterou jsme spojili i s předsvatebním focením. Mladý pár plný pozitivní energie a úsměvů, navíc se k sobě tak moc hodí – co víc si přát.

Pro svůj velký den si vybrali Penzion v Polích – místo kousek od Prahy v obci Číčovice, což byla naprosto skvělá volba. Krásné romantické místo v jehož blízkosti na kopečku je kaple – ideální pro krásný romantický svatební obřad. O to hezčí byla procházka všech svatebčanů z penzionu ke kapli na obřad samotný.

Nedaleko je i známý hrad Okoř, který jsme využili pro párové fotografie jako skvělou kulisu.

Terko, Luky, díky za krásně strávený den a úžasnou romantickou atmosféru, jsem moc rád, že jsem toho mohl být součástí ♡

Svatební fotografie: Michal Burda
Místo svatby: Penzion v Polích
Vlasy a Makeup: Beny Makeup

Příběh svatební fotografie

Mladý pár plný pozitivní energie a úsměvů, navíc se k sobě tak moc hodí – co víc si přát. Pro svůj velký den si vybrali Penzion v Polích - krásné romantické místo v jehož blízkosti na kopečku je kaple – ideální pro krásný romantický svatební obřad. O to hezčí byla procházka všech svatebčanů z penzionu ke kapli na obřad samotný.

Na svatbách nejen fotíme, ale i točíme video !

Mrkněte i na výstupy od našich svatebních kameranů, na této svatbě jsme totiž kromě svatebních fotografií dělali i svatební video.

Často kombinaci FOTO+VIDEO využíváte, proto je zde i ZVÝHODNĚNÁ CENOVKA !

Jak spolupráce vypadá a co očekávat?

Jsem Vám k dispozici po celý svatební den a to po celé České republice, případně i v zahraničí. Těšit se můžete na spoustu upravených fotek, díky kterým budete mít detailní vzpomínku na celou svatbu. Vše Vám předám v nejvyšší kvalitě formou zákaznického cloudu a také v DÁRKOVÉM BALENÍ NA USB DISKU.

Určitě máte pořád spoustu otázek, a proto jsem připraven vám vše zodpovědět

Nafotím i vaši svatbu

Chcete také mít nejlepší svatební fotografe ze svého svatebního dne? Chcete si veškeré emoce zažívat znovu a znovu jako ve Váš velký den? Nechte mi tu pár základních informací o Vaší svatbě, ověřím dostupnost termínu a ozvu se nazpět.

Rádi pro Vás Fotíme Svatbu.cz a Točíme Svatbu.cz

Chceme se domluvit na:

Odesláním formuláře souhlasím se zásadami zpracováním osobních údajů.

Kde se pohybuje cena svatebního focení? Mrkněte do sekce CO ČEKAT .