Sany & DanPříběh svatební fotografie

Jedna z prvních svateb roku 2020 nás zavála na česko-polskou hranici do hustých lesů Jeseníku, kde se rozhodli Sany a Dan strávit svůj svatební den.

Ani velké deště a velká vzdálenost nás neodradily, abychom strávili den spolenčně se Sany a Danem na jejich svatbě. Už po cestě, kdy jsme na dálnici díky dešti viděli jen pár metrů před sebe, jsme měli trochu obavy, jestli vůbec něco proběhne – o to víc, když víte, že jedete na svatbu na louce u samoty mezi lesy. Dan ale dokázal se svatebčany vše přesunout pod postavené stany a stačilo jim k tomu jen dopolene.

Pohroma na svatbě zažehnána a to štěstí, které jim díky „deštíkům“ to odpoledne napadalo, je bude provázet asi ještě dlouho.

Příběh svatební fotografie

Jedna ze svateb zavála na česko-polskou hranici do hustých lesů Jeseníku, kde se rozhodli Sany a Dan strávit svůj svatební den. Ani velké deště a velká vzdálenost nás neodradily, abychom strávili den spolenčně se Sany a Danem na jejich svatbě.

Na této svatbě jsme i točili video !

Mrkněte i na výstupy od našich svatebních kameranů, na této svatbě jsme totiž kromě svatebních fotografií dělali i svatební video.

Často kombinaci FOTO+VIDEO využíváte, proto je zde i ZVÝHODNĚNÁ CENOVKA !

Jak spolupráce vypadá a co očekávat?

Jsem Vám k dispozici po celý svatební den a to po celé České republice, případně i v zahraničí. Těšit se můžete na spoustu upravených fotek, díky kterým budete mít detailní vzpomínku na celou svatbu. Vše Vám předám v nejvyšší kvalitě formou zákaznického cloudu a také v DÁRKOVÉM BALENÍ NA USB DISKU.

Určitě máte pořád spoustu otázek, a proto jsem připraven vám vše zodpovědět

Nafotím i vaši svatbu

Chcete také mít nejlepší svatební fotografe ze svého svatebního dne? Chcete si veškeré emoce zažívat znovu a znovu jako ve Váš velký den? Nechte mi tu pár základních informací o Vaší svatbě, ověřím dostupnost termínu a ozvu se nazpět.

Rádi pro Vás Fotíme Svatbu.cz a Točíme Svatbu.cz

Chceme se domluvit na:

Odesláním formuláře souhlasím se zásadami zpracováním osobních údajů.

Kde se pohybuje cena svatebního focení? Mrkněte do sekce CO ČEKAT .