Naty & JardaPříběh svatební fotografie

Nádherné romantické chvíle jsme zažili s Naty a Jardou. Jejich možná trochu netradiční rozhodnutí, užít si svatbu jen ve dvou, byla skvělá volba.

Kdo by si nepřál dát si pár dní odpočinku mezi krásnými kopci Vysočiny v Resort Mlýn Černovice. Tihle dva to ale vymysleli ještě o kousek líp. Krásný romantický víkend vyvrcholil obřadem, kde byli přítomní pouze oddávající, svědci a právě Naty s Jardou. Tak úžasnou atmosféru na mole mlýnského rybníku jsme už opravdu dlouho nezažili.

Ticho mezi stromy u rybníka, oni dva a životní rozhodnutí, které se rozhodli společně naplnit…

Příběh svatební fotografie

Na svatbách nejen fotíme, ale i točíme video !

Mrkněte i na výstupy od našich svatebních kameranů, na této svatbě jsme totiž kromě svatebních fotografií dělali i svatební video.

Často kombinaci FOTO+VIDEO využíváte, proto je zde i ZVÝHODNĚNÁ CENOVKA !

Jak spolupráce vypadá a co očekávat?

Jsem Vám k dispozici po celý svatební den a to po celé České republice, případně i v zahraničí. Těšit se můžete na spoustu upravených fotek, díky kterým budete mít detailní vzpomínku na celou svatbu. Vše Vám předám v nejvyšší kvalitě formou zákaznického cloudu a také v DÁRKOVÉM BALENÍ NA USB DISKU.

Určitě máte pořád spoustu otázek, a proto jsem připraven vám vše zodpovědět

Nafotím i vaši svatbu

Chcete také mít nejlepší svatební fotografe ze svého svatebního dne? Chcete si veškeré emoce zažívat znovu a znovu jako ve Váš velký den? Nechte mi tu pár základních informací o Vaší svatbě, ověřím dostupnost termínu a ozvu se nazpět.

Rádi pro Vás Fotíme Svatbu.cz a Točíme Svatbu.cz

Chceme se domluvit na:

Odesláním formuláře souhlasím se zásadami zpracováním osobních údajů.

Kde se pohybuje cena svatebního focení? Mrkněte do sekce CO ČEKAT .