Laura & KirsoPříběh svatební fotografie

Česko-německá svatba Laury a Kirsa nás dostala téměř až na samé hranice do nádherného prostředí Šumavské přírody. Záměrně píšu "nás", protože jsme jeli v celém týmu i s kameramany TočímeSvatbu.cz. Měli jsme tak možnost v nádherném prostředí Hotelu Knížecí cesta zažít něco krásného.

Pod šiřým nebem s lehkými paprsky začínajícího léta, s výhledem na Lipenská panoramata na Šumavě, jsme měli příležitost zachytit krásné momenty dvou mladých lidí. Atmosféru doplnil nejen náherný slib Laury a Christophera, ale i samotný obřad byl jedinečný. Celý byl pod palcem maminkou nevěsty a tatínkem ženicha. Toto česko-německé dvojjazyčné duo vytvořilo úžasnou a nezapomenutelnou intimní rodinnou atmosféru.

Příběh svatební fotografie

Pod šiřým nebem s lehkými paprsky začínajícího léta, s výhledem na Lipenská panoramata na Šumavě, jsme měli příležitost zachytit krásné momenty dvou mladých lidí. Atmosféru doplnil nejen náherný slib Laury a Christophera, ale i samotný obřad byl jedinečný. Celý ho měli pod palcem maminka nevěsty a tatínek ženicha. Česko-německé dvoujazyčné duo tak úžasnou a nezapomenutelnou intimní rodinnou atmosféru.

Na této svatbě jsme i točili video !

Mrkněte i na výstupy od našich svatebních kameranů, na této svatbě jsme totiž kromě svatebních fotografií dělali i svatební video.

Často kombinaci FOTO+VIDEO využíváte, proto je zde i ZVÝHODNĚNÁ CENOVKA !

Jak spolupráce vypadá a co očekávat?

Jsem Vám k dispozici po celý svatební den a to po celé České republice, případně i v zahraničí. Těšit se můžete na spoustu upravených fotek, díky kterým budete mít detailní vzpomínku na celou svatbu. Vše Vám předám v nejvyšší kvalitě formou zákaznického cloudu a také v DÁRKOVÉM BALENÍ NA USB DISKU.

Určitě máte pořád spoustu otázek, a proto jsem připraven vám vše zodpovědět

Nafotím i vaši svatbu

Chcete také mít nejlepší svatební fotografe ze svého svatebního dne? Chcete si veškeré emoce zažívat znovu a znovu jako ve Váš velký den? Nechte mi tu pár základních informací o Vaší svatbě, ověřím dostupnost termínu a ozvu se nazpět.

Rádi pro Vás Fotíme Svatbu.cz a Točíme Svatbu.cz

Chceme se domluvit na:

Odesláním formuláře souhlasím se zásadami zpracováním osobních údajů.

Kde se pohybuje cena svatebního focení? Mrkněte do sekce CO ČEKAT .