Hanka & JirkaPříběh svatební fotografie

Další z úžasných životních příběhů, které jsme měli možnost zachytit, a zpracovat tak životní památku na krásné svatební okamžiky, byla i svatba Hanky a Jirky.

Už od samotného rána nás strašilo počasí, které nevypadalo úplně dobře. Při našem příjezdu začaly padat první kapky a nejistota v očích svatebčanů byla znatelná. O to míň to ale řešili při přípravách ženich s nevěstou, kteří svou nervozitu skrývali za plné úsměvy. Stal se ale zázrak a na obřad nepadla ani kapka.

Všichni si svatbu naplno užili, a přestože nakonec déšť v podvečer přišel, nedokázal nařušit krásnou atmosféru celého dne, kterou sami novomanželé zakončili nejen koupačkou v bazénu, ale i koncertním vystoupením novomanželů ❤️

Příběh svatební fotografie

Další z úžasných životních příběhů, které jsme měli možnost zachytit, a zpracovat tak životní památku na krásné svatební okamžiky, byla i svatba Hanky a Jirky. Už od samotného rána nás strašilo počasí, které nevypadalo úplně dobře. Při našem příjezdu začaly padat první kapky a nejistota v očích svatebčanů byla znatelná.

Na této svatbě jsme i točili video !

Mrkněte i na výstupy od našich svatebních kameranů, na této svatbě jsme totiž kromě svatebních fotografií dělali i svatební video.

Často kombinaci FOTO+VIDEO využíváte, proto je zde i ZVÝHODNĚNÁ CENOVKA !

Jak spolupráce vypadá a co očekávat?

Jsem Vám k dispozici po celý svatební den a to po celé České republice, případně i v zahraničí. Těšit se můžete na spoustu upravených fotek, díky kterým budete mít detailní vzpomínku na celou svatbu. Vše Vám předám v nejvyšší kvalitě formou zákaznického cloudu a také v DÁRKOVÉM BALENÍ NA USB DISKU.

Určitě máte pořád spoustu otázek, a proto jsem připraven vám vše zodpovědět

Nafotím i vaši svatbu

Chcete také mít nejlepší svatební fotografe ze svého svatebního dne? Chcete si veškeré emoce zažívat znovu a znovu jako ve Váš velký den? Nechte mi tu pár základních informací o Vaší svatbě, ověřím dostupnost termínu a ozvu se nazpět.

Rádi pro Vás Fotíme Svatbu.cz a Točíme Svatbu.cz

Chceme se domluvit na:

Odesláním formuláře souhlasím se zásadami zpracováním osobních údajů.

Kde se pohybuje cena svatebního focení? Mrkněte do sekce CO ČEKAT .